PRPC015SBCN-M71RC Sullins Connectors
  • More about PRPC015SBCN-M71RC Sullins Connectors
    PRPC015SBCN-M71RC is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PRPC015SBCN-M71RC is described as CONN HEADER .100" SNGL R/A 15POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM