PRPC013SGAN-M71RC Sullins Connectors
  • More about PRPC013SGAN-M71RC Sullins Connectors
    PRPC013SGAN-M71RC is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PRPC013SGAN-M71RC is described as CONN HEADER .100" SNGL R/A 13POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"