PREC036SABN-RC Sullins Connectors
  • More about PREC036SABN-RC Sullins Connectors
    PREC036SABN-RC is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PREC036SABN-RC is described as CONN HEADER .100" SNGL STR 36POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP