PREC035SFAN-RC Sullins Connectors
  • More about PREC035SFAN-RC Sullins Connectors
    PREC035SFAN-RC is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PREC035SFAN-RC is described as CONN HEADER .100" SNGL STR 35POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM