PREC034SFAN-RC Sullins Connectors
  • More about PREC034SFAN-RC Sullins Connectors
    PREC034SFAN-RC is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PREC034SFAN-RC is described as CONN HEADER .100" SNGL STR 34POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"