PREC032SAAN-RC Sullins Connectors
  • More about PREC032SAAN-RC Sullins Connectors
    PREC032SAAN-RC is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PREC032SAAN-RC is described as CONN HEADER .100" SNGL STR 32POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM