PREC031SBAN-M71RC Sullins Connectors
  • More about PREC031SBAN-M71RC Sullins Connectors
    PREC031SBAN-M71RC is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PREC031SBAN-M71RC is described as CONN HEADER .100" SNGL R/A 31POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F