PREC022SACN-RC Sullins Connectors
  • More about PREC022SACN-RC Sullins Connectors
    PREC022SACN-RC is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PREC022SACN-RC is described as CONN HEADER .100" SNGL STR 22POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"