PREC014SABN-RC Sullins Connectors
  • More about PREC014SABN-RC Sullins Connectors
    PREC014SABN-RC is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PREC014SABN-RC is described as CONN HEADER .100" SNGL STR 14POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM