PREC013SACN-RC Sullins Connectors
  • More about PREC013SACN-RC Sullins Connectors
    PREC013SACN-RC is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PREC013SACN-RC is described as CONN HEADER .100" SNGL STR 13POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"