PEC27SGAN Sullins Connectors
  • More about PEC27SGAN Sullins Connectors
    PEC27SGAN Sullins Connectors
    PEC27SGAN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PEC27SGAN is described as CONN HEADER .100 SINGL R/A 27POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Sullins Connectors
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM