PEC27SABN Sullins Connectors
  • More about PEC27SABN Sullins Connectors
    PEC27SABN Sullins Connectors
    PEC27SABN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PEC27SABN is described as CONN HEADER .100 SINGL STR 27POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM