PEC15SAHN Sullins Connectors
  • More about PEC15SAHN Sullins Connectors
    PEC15SAHN Sullins Connectors
    PEC15SAHN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PEC15SAHN is described as CONN HEADER .100 SINGL STR 15POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"