PBC36SBBN Sullins Connectors
  • More about PBC36SBBN Sullins Connectors
    PBC36SBBN Sullins Connectors
    PBC36SBBN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PBC36SBBN is described as CONN HEADER .100 SINGL R/A 36POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"