PBC26SABN Sullins Connectors
  • More about PBC26SABN Sullins Connectors
    PBC26SABN Sullins Connectors
    PBC26SABN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PBC26SABN is described as CONN HEADER .100 SINGL STR 26POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM