PBC24SFBN Sullins Connectors
  • More about PBC24SFBN Sullins Connectors
    PBC24SFBN Sullins Connectors
    PBC24SFBN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PBC24SFBN is described as CONN HEADER .100 SINGL STR 24POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"