PBC19SGBN Sullins Connectors
  • More about PBC19SGBN Sullins Connectors
    PBC19SGBN Sullins Connectors
    PBC19SGBN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PBC19SGBN is described as CONN HEADER .100 SINGL R/A 19POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH