PBC16SFDN Sullins Connectors
  • More about PBC16SFDN Sullins Connectors
    PBC16SFDN Sullins Connectors
    PBC16SFDN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PBC16SFDN is described as CONN HEADER .100 SINGL STR 16POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"