PBC16SFAN Sullins Connectors
  • More about PBC16SFAN Sullins Connectors
    PBC16SFAN Sullins Connectors
    PBC16SFAN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PBC16SFAN is described as CONN HEADER .100 SINGL STR 16POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP