GEC28SBSN-M89 Sullins Connectors
  • More about GEC28SBSN-M89 Sullins Connectors
    GEC28SBSN-M89 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. GEC28SBSN-M89 is described as CONN HEADER 28POS .100 RT/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"