GEC25SBSN-M89 Sullins Connectors
  • More about GEC25SBSN-M89 Sullins Connectors
    GEC25SBSN-M89 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. GEC25SBSN-M89 is described as CONN HEADER 25POS .100 RT/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH