GBC36SAAN Sullins Connectors
  • More about GBC36SAAN Sullins Connectors
    GBC36SAAN Sullins Connectors
    GBC36SAAN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. GBC36SAAN is described as CONN HDR VERT 36POS .100" GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"