EBC25HEYN Sullins Connectors
  • More about EBC25HEYN Sullins Connectors
    EBC25HEYN Sullins Connectors
    EBC25HEYN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. EBC25HEYN is described as CONN EDGE DUAL FMALE 25POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM