PQ3218-6R0-50-T Standex-Meder
  • Available: 27
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQ3218-6R0-50-T Standex-Meder
    PQ3218-6R0-50-T Standex-Meder
    PQ3218-6R0-50-T is manufactured by Standex-Meder and is categorized in the Fixed Inductors category. PQ3218-6R0-50-T is described as FIXED IND 6UH 50A 1.5 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Standex-Meder
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"