PQ2006-1R0-30-G Standex-Meder
  • Available: 28
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQ2006-1R0-30-G Standex-Meder
    PQ2006-1R0-30-G Standex-Meder
    PQ2006-1R0-30-G is manufactured by Standex-Meder and is categorized in the Fixed Inductors category. PQ2006-1R0-30-G is described as FIXED IND 1UH 30A 1 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.