3PN1210B Staco Energy Products
  • More about 3PN1210B Staco Energy Products
    3PN1210B Staco Energy Products
    3PN1210B is manufactured by Staco Energy Products and is categorized in the Variable Transformers category. 3PN1210B is described as VARIABLE TRANSFORMER 120V 12A. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Staco Energy Products
    ---> Variable Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Variable Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS