30M5021-3P Staco Energy Products
  • More about 30M5021-3P Staco Energy Products
    30M5021-3P is manufactured by Staco Energy Products and is categorized in the Variable Transformers category. 30M5021-3P is described as MOTORIZED VRBLE TRANSF 280V 84A. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD