30M5011-6PS Staco Energy Products
  • More about 30M5011-6PS Staco Energy Products
    30M5011-6PS is manufactured by Staco Energy Products and is categorized in the Variable Transformers category. 30M5011-6PS is described as MOTORIZED VRBLE TRANSF 280V 150A. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Staco Energy Products
    ---> Variable Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Variable Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    View
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM