15M5011E-6PS Staco Energy Products
  • More about 15M5011E-6PS Staco Energy Products
    15M5011E-6PS is manufactured by Staco Energy Products and is categorized in the Variable Transformers category. 15M5011E-6PS is described as MOTORIZED VRBLE TRANSF 280V 150A. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F