15M5011-4D Staco Energy Products
  • More about 15M5011-4D Staco Energy Products
    15M5011-4D is manufactured by Staco Energy Products and is categorized in the Variable Transformers category. 15M5011-4D is described as MOTORIZED VRBLE TRANSF 140V 100A. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Staco Energy Products
    ---> Variable Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Variable Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD