15M1020B-3 Staco Energy Products
  • More about 15M1020B-3 Staco Energy Products
    15M1020B-3 is manufactured by Staco Energy Products and is categorized in the Variable Transformers category. 15M1020B-3 is described as MOTORIZED VRBLE TRANSF 560V 3.5A. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ