15M1010BCT-3 Staco Energy Products
  • More about 15M1010BCT-3 Staco Energy Products
    15M1010BCT-3 is manufactured by Staco Energy Products and is categorized in the Variable Transformers category. 15M1010BCT-3 is described as MOTORIZED VRBLE TRANSF 280V 10A. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F