15M1010B-2 Staco Energy Products
  • More about 15M1010B-2 Staco Energy Products
    15M1010B-2 is manufactured by Staco Energy Products and is categorized in the Variable Transformers category. 15M1010B-2 is described as MOTORIZED VRBLE TRANSF 280V 10A. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Staco Energy Products
    ---> Variable Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Variable Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM