1220BCT-2 Staco Energy Products
  • More about 1220BCT-2 Staco Energy Products
    1220BCT-2 is manufactured by Staco Energy Products and is categorized in the Variable Transformers category. 1220BCT-2 is described as VARIABLE TRANSFORMER 480V 5A. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Staco Energy Products
    ---> Variable Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Variable Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
    Schroff
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY