WW3FT750R Stackpole Electronics
  • More about WW3FT750R Stackpole Electronics
    WW3FT750R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. WW3FT750R is described as RES 750 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM