WW3FT680R Stackpole Electronics
  • More about WW3FT680R Stackpole Electronics
    WW3FT680R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. WW3FT680R is described as RES 680 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE