WW3FT3R00 Stackpole Electronics
  • More about WW3FT3R00 Stackpole Electronics
    WW3FT3R00 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. WW3FT3R00 is described as RES 3 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"