WW3FT20R0 Stackpole Electronics
  • More about WW3FT20R0 Stackpole Electronics
    WW3FT20R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. WW3FT20R0 is described as RES 20 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V