SM6227FTR309 Stackpole Electronics
  • More about SM6227FTR309 Stackpole Electronics
    SM6227FTR309 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SM6227FTR309 is described as RES 0.309 OHM 1% 3W 6227. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN