SM6227FTR280 Stackpole Electronics
  • More about SM6227FTR280 Stackpole Electronics
    SM6227FTR280 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SM6227FTR280 is described as RES 0.28 OHM 1% 3W 6227. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH