SM6227FTR232 Stackpole Electronics
  • More about SM6227FTR232 Stackpole Electronics
    SM6227FTR232 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SM6227FTR232 is described as RES 0.232 OHM 1% 3W 6227. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM