SM6227FTR215 Stackpole Electronics
  • More about SM6227FTR215 Stackpole Electronics
    SM6227FTR215 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SM6227FTR215 is described as RES 0.215 OHM 1% 3W 6227. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.