SM6227FT2R49 Stackpole Electronics
  • More about SM6227FT2R49 Stackpole Electronics
    SM6227FT2R49 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SM6227FT2R49 is described as RES SMD 2.49 OHM 1% 3W 6227. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Stackpole Electronics
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"