SM4124FT76R8 Stackpole Electronics
  • More about SM4124FT76R8 Stackpole Electronics
    SM4124FT76R8 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SM4124FT76R8 is described as RES SMD 76.8 OHM 1% 2W 4124. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Stackpole Electronics
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS