SM2615JT820R Stackpole Electronics
  • More about SM2615JT820R Stackpole Electronics
    SM2615JT820R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SM2615JT820R is described as RES SMD 820 OHM 5% 1W 2615. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F