SM2615FT84R5 Stackpole Electronics
  • More about SM2615FT84R5 Stackpole Electronics
    SM2615FT84R5 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SM2615FT84R5 is described as RES SMD 84.5 OHM 1% 1W 2615. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Stackpole Electronics
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM