SM2615FT2R43 Stackpole Electronics
  • More about SM2615FT2R43 Stackpole Electronics
    SM2615FT2R43 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SM2615FT2R43 is described as RES SMD 2.43 OHM 1% 1W 2615. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE