SM2615FT2R37 Stackpole Electronics
  • More about SM2615FT2R37 Stackpole Electronics
    SM2615FT2R37 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SM2615FT2R37 is described as RES SMD 2.37 OHM 1% 1W 2615. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT