SM2615FT2R32 Stackpole Electronics
  • More about SM2615FT2R32 Stackpole Electronics
    SM2615FT2R32 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SM2615FT2R32 is described as RES SMD 2.32 OHM 1% 1W 2615. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE