SM2615FT2R05 Stackpole Electronics
  • More about SM2615FT2R05 Stackpole Electronics
    SM2615FT2R05 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SM2615FT2R05 is described as RES SMD 2.05 OHM 1% 1W 2615. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"